Robolytix (8.x-1.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: Statistics
kn: ಅಂಕಿಅಂಶಗಳು

en: Create
kn: ಸೃಜಿಸು
