Robolytix (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Statistics
lt: Statistika

en: Create
lt: Kurti

en: Select content type
lt: Pasirinkite turinio tipą
