Robolytix (8.x-1.0) - en to no translation catalogue (6 entries)

en: Delete
no: Slett

en: Remove
no: Fjern

en: General settings
no: Generelle innstillinger

en: Update
no: Oppdater

en: Statistics
no: Statistikk

en: Create
no: Opprett
