Robolytix (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Remove
nl: Verwijderen

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Update
nl: Bijwerken

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Create
nl: Aanmaken

en: Custom fields
nl: Aangepaste velden
