Robolytix (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Remove
oc: Levar

en: General settings
oc: Paramètres generals

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Statistics
oc: Estatisticas

en: Create
oc: Crear
