Robolytix (8.x-1.0) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Remove
sq: Hiq

en: General settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: Update
sq: Rifresko

en: Statistics
sq: Statistikat

en: Create
sq: Krijo
