Robolytix (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Remove
ta: நீக்கு

en: General settings
ta: பொது அமைப்புகள்

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: Statistics
ta: புள்ளிவிபரங்கள்

en: Create
ta: உருவாக்குக
