Robolytix (8.x-1.1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Remove
ca: Elimina

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Update
ca: Actualitza

en: Statistics
ca: Estadístiques

en: Create
ca: Crea
