Robolytix (8.x-1.1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Remove
sv: Ta bort

en: General settings
sv: Allmänna inställningar

en: Update
sv: Uppdatera

en: Statistics
sv: Statistik

en: Create
sv: Skapa
