Robolytix (8.x-1.1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Remove
be: Выдаліць

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: Update
be: Абнавіць

en: Statistics
be: Статыстыка

en: Create
be: Стварыць
