Robolytix (8.x-1.1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Remove
da: Fjern

en: General settings
da: Generelle indstillinger

en: Update
da: Opdatér

en: Statistics
da: Statistik

en: Create
da: Opret

en: Select content type
da: Vælg indholdtype
