Robolytix (8.x-1.1) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Remove
fr: Retirer

en: General settings
fr: Paramètres généraux

en: Update
fr: Mettre à jour

en: Statistics
fr: Statistiques

en: Create
fr: Créer

en: Custom fields
fr: Champs personnalisés

en: Select content type
fr: Selectionner un type de contenu

en: Process ID
fr: Identifiant de processus
