Robolytix (8.x-1.1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Remove
gl: Quitar

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: Update
gl: Actualizar

en: Statistics
gl: Estatísticas

en: Create
gl: Crear
