Robolytix (8.x-1.1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Remove
he: הסרה

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Update
he: עדכון

en: Statistics
he: סטטיסטיקות

en: Create
he: יצירה
