Robolytix (8.x-1.1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Remove
jv: Buwang

en: General settings
jv: Sétingan umum

en: Update
jv: Dianyari

en: Statistics
jv: Statistik

en: Create
jv: Gawé
