Robolytix (8.x-1.1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Remove
pl: Usuń

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Statistics
pl: Statystyki

en: Create
pl: Utwórz

en: Custom fields
pl: Pola własne
