Robolytix (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Remove
pt: Remover

en: General settings
pt: Configurações gerais

en: Update
pt: Atualizar

en: Statistics
pt: Estatísticas

en: Create
pt: Criar

en: Custom fields
pt: Campos personalizados

en: Process ID
pt: ID do Processo
