Robolytix (8.x-1.1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Remove
ru: Удалить

en: General settings
ru: Основные настройки

en: Update
ru: Обновить

en: Statistics
ru: Статистика

en: Create
ru: Создать

en: Custom fields
ru: Пользовательские поля

en: Select content type
ru: Выберите тип содержимого
