Robolytix (8.x-1.1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: Create
sk: Vytvoriť
