Robolytix (8.x-1.1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Remove
th: เอาออก

en: General settings
th: กำหนดค่าทั่วไป

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Statistics
th: สถิติ

en: Create
th: สร้าง
