Robotic Theme (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Search
is: Leit

en: Go to previous page
is: Fara á fyrri síðu

en: Go to next page
is: Fara á næstu síðu

en: Help
is: Hjálp

en: Background Color
is: Bakgunnslitur

en: Page title
is: Titill síðu

en: Url
is: Vefslóð

en: General
is: Almennt

en: Tools
is: Tól

en: Tabs
is: Flipar

en: Next page
is: Næsta síða

en: Go to first page
is: Fara á fremstu síðu

en: Go to last page
is: Fara á öftustu síðu

en: Powered by Drupal
is: Knúið af Drupal

en: Need help?
is: Þarftu hjálp?

en: Last page
is: Síðasta síða
