Robotic Theme (8.x-1.0) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Search
mn: Хайх

en: Go to previous page
mn: Өмнөх хуудсанд очих

en: Go to next page
mn: Дараагийн хуудсанд очих

en: Help
mn: Тусламж

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Url
mn: Хаяг
