Robotic Theme (8.x-1.1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Search
ast: Guetar

en: Go to previous page
ast: Dir a la páxina anterior

en: Go to next page
ast: Dir a la páxina siguiente

en: Help
ast: Aida

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: General
ast: Xeneral
