Robotic Theme (8.x-1.1) - en to el translation catalogue (24 entries)

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Go to previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Go to next page
el: Επόμενη σελίδα

en: Help
el: Βοήθεια

en: Background Color
el: Χρώμα φόντου

en: Page title
el: Τίτλος σελίδας

en: Url
el: Διεύθυνση (URL)

en: General
el: Γενικά

en: Class
el: Κλάση

en: Tools
el: Εργαλεία

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: Go to first page
el: Πρώτη σελίδα

en: Go to last page
el: Τελευταία σελίδα

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Main navigation
el: Κεντρική πλοήγηση

en: Pagination
el: Σελιδοποίηση

en: Powered by Drupal
el: Βασισμένο στο Drupal

en: Status messages
el: Μηνύματα κατάστασης

en: Main page content
el: Περιεχόμενο κεντρικής σελίδας

en: Powered by <a href="@poweredby">Drupal</a>
el: Βασισμένο στο <a href="@poweredby">Drupal</a>

en: Previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Footer menu
el: Μενού υποσέλιδου

en: Primary admin actions
el: Πρωτεύουσες ενέργειες διαχείρισης

en: User account menu
el: Μενού λογαριασμού χρήστη
