Robotic Theme (8.x-1.1) - en to fi translation catalogue (32 entries)

en: Search
fi: Etsi

en: Go to previous page
fi: Siirry edelliselle sivulle

en: Go to next page
fi: Siirry seuraavalle sivulle

en: Help
fi: Ohje

en: Background Color
fi: Taustaväri

en: Page title
fi: Sivun otsikko

en: Url
fi: Osoite

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Class
fi: Luokka

en: Tools
fi: Työkalut

en: Tabs
fi: Välilehdet

en: Next page
fi: Seuraava sivu

en: Go to first page
fi: Siirry ensimmäiselle sivulle

en: Go to last page
fi: Siirry viimeiselle sivulle

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Main navigation
fi: Päävalikko

en: Front Page Slideshow
fi: Etusivun diaesitys

en: Pagination
fi: Sivutus

en: Need help?
fi: Tarvitsetko apua?

en: Breadcrumbs
fi: Murupolku

en: Status messages
fi: Tilaviestit

en: Main page content
fi: Pääsivun sisältö

en: Powered by <a href="@poweredby">Drupal</a>
fi: Rakennettu <a href="@poweredby">Drupalilla</a>

en: Previous page
fi: Edellinen sivu

en: Footer menu
fi: Alatunnisteen valikko

en: Last page
fi: Viimeinen sivu

en: Check this option to show Slideshow in front page. Uncheck to hide.
fi: Valinta näyttää vaihtuvan kuvabannerin etusivulla.

en: Site branding
fi: Sivuston brändäys

en: First page
fi: Ensimmäinen sivu

en: Submitted by @author_name on @date
fi: Lähettänyt @author_name @date

en: Primary admin actions
fi: Ensisijaiset ylläpidon toimenpiteet

en: User account menu
fi: Käyttäjävalikko
