Robotic Theme (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (26 entries)

en: Search
he: חיפוש

en: Go to previous page
he: לעמוד הקודם

en: Go to next page
he: לעמוד הבא

en: Help
he: עזרה

en: Background Color
he: צבע רקע

en: Page title
he: כותרת דף

en: Url
he: כתובת url

en: General
he: כללי

en: Tools
he: כלים

en: Tabs
he: לשוניות

en: Next page
he: הדף הבא

en: Go to first page
he: לעמוד הראשון

en: Go to last page
he: לעמוד האחרון

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Main navigation
he: ניווט ראשי

en: Pagination
he: דפדוף

en: Powered by Drupal
he: מונע באמצעות דרופל

en: Need help?
he: זקוק לעזרה?

en: Breadcrumbs
he: פרורי לחם

en: Status messages
he: הודעות מצב

en: Main page content
he: תוכן

en: Previous page
he: הדף הקודם

en: Footer menu
he: תפריט בתחתית הדף

en: Last page
he: הדף האחרון

en: First page
he: דף ראשון

en: Submitted by @author_name on @date
he: נכתב ע"י @author_name ב@date
