Robotic Theme (8.x-1.1) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Search
jv: Goléki

en: Go to previous page
jv: Kācā sakdurungé

en: Go to next page
jv: Kācā terusané

en: Help
jv: Pitulungan

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: General
jv: Umum

en: Go to first page
jv: Kācā pertama

en: Go to last page
jv: Kācā terakhir

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Powered by Drupal
jv: Kadigdayaané Drupal

en: Main page content
jv: Kācā utama konten

en: Powered by <a href="@poweredby">Drupal</a>
jv: Digawé karo <a href="@poweredby">Drupal</a>
