Robotic Theme (8.x-1.1) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Go to previous page
km: ទៅ​ទំព័រ​មុន

en: Go to next page
km: ទៅ​ទំព័រ​បន្ទាប់

en: Help
km: ជំនួយ

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: General
km: ទូទៅ​

en: Go to first page
km: ទៅ​ទំព័រ​ដំបូង​

en: Go to last page
km: ទៅ​ទំព័រ​ចុងក្រោយ​

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: Powered by Drupal
km: ដំណើរ​ការ​ដោយ​​ Drupal

en: Main page content
km: មាតិកា​ទំព័រ​មេ

en: Powered by <a href="@poweredby">Drupal</a>
km: ដំណើរ​ការ​ដោយ​ <a href="@poweredby">Drupal</a>
