Robotic Theme (8.x-1.1) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Go to previous page
kn: ಹಿಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Go to next page
kn: ಮುಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Background Color
kn: ಹಿನ್ನಲೆ ಬಣ್ಣ

en: General
kn: ಜನರಲ್

en: Class
kn: ವರ್ಗ

en: Tools
kn: ಉಪಕರಣಗಳು

en: Tabs
kn: ಹಾಳೆಗಳು

en: Go to first page
kn: ಮೊದಲ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Go to last page
kn: ಕೊನೆಯ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು
