Robotic Theme (8.x-1.1) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Search
oc: Recercar

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: Help
oc: Ajuda

en: Background Color
oc: Color del rèireplan

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Url
oc: URL

en: Tabs
oc: Onglets

en: Go to first page
oc: Anar a la primièra pagina

en: Go to last page
oc: Anar a la darrièra pagina

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Powered by Drupal
oc: Propulsat per Drupal

en: Status messages
oc: Messatges de statut

en: Main page content
oc: Contengut de la pagina principala

en: Powered by <a href="@poweredby">Drupal</a>
oc: Propulsat per <a href="@poweredby">Drupal</a>

en: Footer menu
oc: Menú Pè de pagina
