Robotic Theme (8.x-1.1) - en to pl translation catalogue (32 entries)

en: Search
pl: Szukaj

en: Go to previous page
pl: Przejdź do poprzedniej strony

en: Go to next page
pl: Przejdź do następnej strony

en: Help
pl: Pomoc

en: Background Color
pl: Kolor tła

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Url
pl: URL

en: General
pl: Ogólne

en: Class
pl: Klasa

en: Tools
pl: Narzędzia

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Next page
pl: Następna strona

en: Go to first page
pl: Przejdź do pierwszej strony

en: Go to last page
pl: Przejdź do ostatniej strony

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Main navigation
pl: Główna nawigacja

en: Front Page Slideshow
pl: Strona główna pokazu slajdów.

en: Pagination
pl: Stronicowanie

en: Powered by Drupal
pl: Witrynę napędza Drupal

en: Need help?
pl: Potrzebujesz pomocy?

en: Breadcrumbs
pl: Breadcrumby

en: Status messages
pl: Wiadomości statusu

en: Main page content
pl: Zawartość główna

en: Powered by <a href="@poweredby">Drupal</a>
pl: Stronę napędza <a href="@poweredby">Drupal</a>

en: Previous page
pl: Poprzednia strona

en: Footer menu
pl: Menu stopki

en: Last page
pl: Ostatnia strona

en: Site branding
pl: Marka witryny

en: First page
pl: Pierwsza strona

en: Submitted by @author_name on @date
pl: Dodane przez @author_name - @date

en: Primary admin actions
pl: Podstawowe akcje administratora

en: User account menu
pl: Menu konta użytkownika
