Robotic Theme (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (30 entries)

en: Search
sv: Sök

en: Go to previous page
sv: Gå till föregående sida

en: Go to next page
sv: Gå till nästa sida

en: Help
sv: Hjälp

en: Background Color
sv: Bakgrundsfärg

en: Page title
sv: Sidtitel

en: Url
sv: URL

en: General
sv: Allmän

en: Class
sv: Klass

en: Tools
sv: Verktyg

en: Tabs
sv: Flikar

en: Next page
sv: Nästa sida

en: Go to first page
sv: Gå till första sidan

en: Go to last page
sv: Gå till sista sidan

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Main navigation
sv: Huvudmeny

en: Pagination
sv: Paginering

en: Powered by Drupal
sv: Drivs av Drupal

en: Need help?
sv: Hjälp?

en: Breadcrumbs
sv: Länkstigar

en: Status messages
sv: Statusmeddelande

en: Main page content
sv: Huvudsakligt sidinnehåll

en: Previous page
sv: Föregående sida

en: Footer menu
sv: Sidfotsmeny

en: Last page
sv: Sista sidan

en: Site branding
sv: Webbplatsens varumärke

en: First page
sv: Första sidan

en: Submitted by @author_name on @date
sv: Inlagt av @author_name @date

en: Primary admin actions
sv: Primära administratörsåtgärder

en: User account menu
sv: Meny för användarkonto
