Robotic Theme (8.x-1.1) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Go to previous page
ug: ئالدىنقى بەتكە قايتىش

en: Go to next page
ug: كىيىنكى بەت

en: Background Color
ug: تەگلىك رەڭگى

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Tabs
ug: جەدۋەل

en: Next page
ug: كېيىنكى بەت

en: Go to first page
ug: بىرىنچى بەت

en: Go to last page
ug: ئاخىرقى بەت

en: Powered by Drupal
ug: سۇپىسىدىن پايدىلنىپ قۇرۇلدى Drupal

en: Powered by <a href="@poweredby">Drupal</a>
ug: <a href="@poweredby">Drupal</a>  سۇپىسىدىن پايدىلىنىپ قۇرۇلدى.

en: Previous page
ug: ئالدىنقى بەت
