Dropsolid Rocketship Core (5.0.0-alpha12) - en to ne translation catalogue (48 entries)

en: tags
ne: ट्यागहरू

en: Forms
ne: फारमहरु

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Email address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: Description
ne: विवरण

en: more
ne: धेरै

en: Action
ne: कारवाही

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Overview
ne: समिक्षा

en: File
ne: फ़ाइल

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Weight
ne: वजन

en: Center
ne: केन्द्र

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: View
ne: दृश्य

en: Upload
ne: अपलोड

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Email
ne: ईमेल

en: Contact
ne: सम्पर्क

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Node
ne: नोड

en: All
ne: सबै

en: Date format
ne: मिति ढाँचा

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Authored by
ne: लेखक

en: Maximum length
ne: अधिक्तम लम्बाइ

en: Front page
ne: मुख्य पृष्ठ

en: Your message has been sent.
ne: तपाईको संदेश पठाईदिएको छ

en: Menu name
ne: मेनुको नाम

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -
