Dropsolid Rocketship Core (5.0.0-alpha19) - en to ca translation catalogue (144 entries)

en: tags
ca: etiquetes

en: Forms
ca: Formularis

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Value
ca: Valor

en: Email address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Description
ca: Descripció

en: more
ca: més

en: Action
ca: Acció

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Overview
ca: Resum

en: all
ca: tot

en: File
ca: Fitxer

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Message
ca: Missatge

en: - None -
ca: - Cap -

en: Weight
ca: Pes

en: Image
ca: Imatge

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Taxonomy term
ca: Terme de taxonomia

en: Label
ca: Etiqueta

en: Preview
ca: Previsualitza

en: True
ca: Cert

en: Small
ca: Petit

en: View
ca: Mostra

en: Event
ca: Esdeveniment

en: Before
ca: Abans

en: After
ca: Després

en: User
ca: Usuari

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Contact
ca: Contacte

en: Created
ca: Creat

en: Open link in new window
ca: Obrir l'enllaç en una nova finestra

en: All
ca: Tot

en: Date format
ca: Format de la data

en: Block
ca: Bloc

en: Page
ca: Pàgina

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Original image
ca: Imatge original

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Phone
ca: Telèfon

en: Company
ca: Empresa

en: Event overview
ca: Resum de l'esdeveniment

en: View all
ca: Veure-ho tot

en: First name
ca: Nom

en: Last name
ca: Cognoms

en: Link text
ca: Text de l'enllaç

en: Redirect to
ca: Redirigir a

en: Maximum length
ca: Longitud màxima

en: Applications
ca: Aplicacions

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Default language
ca: Llengua predeterminada

en: Share
ca: Comparteix

en: Size of textfield
ca: Mida del camp de text

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Time format
ca: Format de l'hora

en: Front page
ca: Portada

en: Buttons
ca: Botons

en: characters
ca: caràcters

en: Your message has been sent.
ca: El vostre missatge s'ha enviat.

en: Superscript
ca: Superíndex

en: Changed
ca: Canviat

en: Submissions
ca: Trameses

en: Webform
ca: Formulari web

en: Apply
ca: Aplica

en: Bold
ca: Negreta

en: Event start
ca: Inici de l'esdeveniment

en: Event end
ca: Final de l'esdeveniment

en: Italic
ca: Cursiva

en: Subscript
ca: Subíndex

en: Application
ca: Aplicació

en: Blockquote
ca: Bloc de cita

en: Pager
ca: Paginador

en: Offset
ca: Desplaçament

en: More link
ca: Enllaç "més"

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Underline
ca: Subratllat

en: Ordered list
ca: Llista ordenada

en: Unordered list
ca: Llista desordenada

en: About
ca: Detalls

en: Link class
ca: Classe de l'enllaç

en: Add @type
ca: Afegeix @type

en: Choose
ca: Tria

en: Sort direction
ca: Direcció de l'ordenació

en: Button text
ca: Text del botó

en: Link title
ca: Títol de l'enllaç

en: Horizontal rule
ca: Línia horitzontal

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: Placeholder
ca: Marcador

en: - All -
ca: - Tot -

en: Textarea
ca: Àrea de text

en: The maximum length of the field in characters.
ca: La llargada màxima del camp en caràcters.

en: Publishing status
ca: Estat de la publicació

en: Strong
ca: Fort

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Text format
ca: Format del text

en: Select a target
ca: Selecciona un objectiu

en: Header text
ca: Text de la capçalera

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: Wrapper
ca: Contenidor

en: Fruit
ca: Fruït

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)

en: Link image to
ca: Enllaça la imatge a

en: Image style: @style
ca: Estil de la imatge: @style

en: Linked to content
ca: Enllaçada al contingut

en: Linked to file
ca: Enllaçada al fitxer

en: Nothing
ca: Res

en: Eg: h1, h2, p
ca: Ex.: h1, h2, p

en: Put a class on the wrapper. Eg: block-title
ca: Poseu una classe al contenidor. Ex. block-title

en: Master
ca: Mestre

en: 404 page not found
ca: No s'ha trobat la pàgina 404

en: Full HTML
ca: HTML complet

en: Maximum Width
ca: Amplada màxima

en: Boolean value
ca: Valor booleà

en: URL only
ca: Només URL

en: Show URL as plain text
ca: Mostra l'URL com a text pla

en: Add rel="nofollow" to links
ca: Afegeix rel="nofollow" als enllaços

en: Link text trimmed to @limit characters
ca: Enllaça text retallat a @limit caràcters

en: Link text not trimmed
ca: Text de l'enllaç sense tallar

en: Show URL only as plain-text
ca: Mostra només l'URL com a text pla

en: Show URL only
ca: Mostra només l'URL

en: Add rel="@rel"
ca: Afegeix rel="@rel"

en: Processed text
ca: Text processat

en: Video Embed
ca: Vídeo incrustat

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
ca: Text que es mostrarà dins del camp fins que s'introdueixi un valor. Aquest suggeriment és en general un valor de mostra o una breu descripció del format que s'hauria d'introduir.

en: Placeholder: @placeholder
ca: Marcador de posició: @placeholder

en: 403 access denied
ca: Accés denegat 403

en: Site branding
ca: Marca del lloc

en: Configure Image Styles
ca: Configura els estils d'imatge

en: Manually entered paths should start with /, ? or #.
ca: Els camins introduïts manualment han de començar amb /, ? o #.

en: Basic HTML
ca: HTML bàsic

en: Restricted HTML
ca: HTML restringit

en: Textfield size: @size
ca: Mida del camp de text: @size

en: The maximum size of the video opened in the Colorbox window in pixels. For smaller screen sizes, the video will scale.
ca: La mida màxima del vídeo en píxels quan l'obrim en la finestra del Colorbox. Per a mides de pantalla més petites, el vídeo s'escalarà.
