Dropsolid Rocketship Core (5.0.0-alpha35) - en to gu translation catalogue (23 entries)

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Email address
gu: ઈ-મેઈલ સરનામુ

en: more
gu: વધુ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Date
gu: તારીખ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: True
gu: સાચું

en: View
gu: જુઓ

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: All
gu: બધા

en: Date format
gu: તારીખ બંધારણ

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Link text
gu: કડી શીર્ષક

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: About
gu: વિશે

en: Publishing status
gu: પ્રકાશન સ્થિતિ
