Dropsolid Rocketship Core (5.0.0-alpha35) - en to mn translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Email address
mn: Электрон шуудангийн хаяг

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Message
mn: Зурвас

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: View
mn: Харах

en: Email
mn: Имэйл

en: Created
mn: Үүссэн

en: All
mn: Бүгд

en: Date format
mn: Огнооны бүтэц

en: Block
mn: Хавтан

en: Page
mn: Хуудас

en: Authored by
mn: Зохиосон
