Dropsolid Rocketship Core (all releases) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Delete
ar: حذف

en: Content
ar: المحتوى

en: Edit
ar: تحرير

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: True
ar: صحيح

en: View
ar: عرض

en: Event
ar: الحدث

en: Contact
ar: اتصل

en: Created
ar: الإنشاء

en: Date format
ar: تنسيق التاريخ

en: Authored by
ar: ألّفه

en: Link text
ar: نص الرابط

en: Your message has been sent.
ar: أُرسلت رسالتك.

en: Changed
ar: تم التغير

en: About
ar: حول

en: Add @type
ar: إضافة @type

en: Nothing
ar: لا شيء
