Dropsolid Rocketship Core (5.3.1) - en to ms translation catalogue (69 entries)

en: Forms
ms: Borang-borang

en: Title
ms: Tajuk

en: Body
ms: Kandungan

en: Save configuration
ms: Simpan konfigurasi

en: Delete
ms: Padam

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Content
ms: Kandungan

en: Value
ms: Nilai

en: Email address
ms: Alamat e-mel

en: Description
ms: Huraian

en: more
ms: lagi

en: Action
ms: Tindakan

en: Overview
ms: Gambaran keseluruhan

en: File
ms: Fail

en: Edit
ms: Sunting

en: Date
ms: Tarikh

en: Search
ms: Carian

en: Reset
ms: Set semula

en: Message
ms: Mesej

en: - None -
ms: - Tiada -

en: Weight
ms: Pemberat

en: Image
ms: Imej

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Name
ms: Nama

en: Taxonomy term
ms: Istilah taksonomi

en: Preview
ms: Pratonton

en: True
ms: Benar

en: Small
ms: Kecil

en: View
ms: Pandangan

en: Text
ms: Teks

en: Before
ms: Sebelum

en: After
ms: Selepas

en: User
ms: Pengguna

en: Email
ms: E-mel

en: Contact
ms: Hubungi

en: Created
ms: Diciptakan

en: Node
ms: Nod

en: All
ms: Semua

en: Date format
ms: Format tarikh

en: Block
ms: Blok

en: Page
ms: Halaman

en: Custom
ms: Tersuai

en: Original image
ms: Imej asal

en: Authored by
ms: Dikarang oleh

en: Plain text
ms: Teks biasa

en: Desc
ms: Menurun

en: Maximum length
ms: Kepanjangan maksimum

en: Sort by
ms: Susun mengikuti

en: Default language
ms: Bahasa lalai

en: Size of textfield
ms: Saiz medan teks

en: Front page
ms: Laman utama

en: characters
ms: aksara

en: Your message has been sent.
ms: Mesej anda telah dihantar.

en: Apply
ms: Pohon

en: Machine name
ms: Nama mesin

en: About
ms: Perihal

en: Items per page
ms: Item per halaman

en: - All -
ms: - Semua -

en: The maximum length of the field in characters.
ms: Kepanjangan maksimum medan mengikut askara.

en: Strong
ms: Dikuatkan

en: Text format
ms: Format teks

en: Image style
ms: Stail imej

en: None (original image)
ms: Tiada (imej asal)

en: Link image to
ms: Paut imej pada

en: Image style: @style
ms: Stail imej: @style

en: Linked to content
ms: Terpaut pada kandungan

en: Linked to file
ms: Terpaut pada fail

en: Nothing
ms: Tiada apa-apa

en: Asc
ms: Menaik
