Dropsolid Rocketship Core (5.3.1) - en to sk translation catalogue (114 entries)

en: Forms
sk: Formuláre

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Value
sk: Hodnota

en: Email address
sk: E-mailová adresa

en: Description
sk: Popis

en: more
sk: viac

en: Action
sk: Akcia

en: Overview
sk: Prehľad

en: all
sk: všetko

en: File
sk: Súbor

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Message
sk: Správa

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Weight
sk: Váha

en: Image
sk: Obrázok

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Taxonomy term
sk: Termín taxonómie

en: Label
sk: Označenie

en: Preview
sk: Náhľad

en: True
sk: Pravda

en: Small
sk: Malé

en: View
sk: Zobraziť

en: Event
sk: Podujatie

en: Before
sk: Pred

en: After
sk: Za

en: User
sk: Používateľ

en: Email
sk: E-mail

en: Contact
sk: Kontakt

en: Created
sk: Vytvorené

en: Node
sk: Uzol

en: Open link in new window
sk: Otvoriť linku v novom okne

en: All
sk: Všetky

en: Date format
sk: Formát dátumu

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Custom
sk: Vlastná

en: Original image
sk: Originálny obrázok

en: Authored by
sk: Autor

en: Plain text
sk: Obyčajný text

en: Phone
sk: Telefón

en: Desc
sk: Zostupne

en: Company
sk: Spoločnosť

en: Event overview
sk: Prehľad udalostí

en: View all
sk: Zobraziť všetky

en: First name
sk: Meno

en: Last name
sk: Priezvisko

en: Link text
sk: Text odkazu

en: Maximum length
sk: Maximálna dĺžka

en: CSS
sk: CSS vzhľad

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Default language
sk: Predvolený jazyk

en: Share
sk: Zdieľanie

en: Size of textfield
sk: Veľkosť textového poľa

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Time format
sk: Formát času

en: Front page
sk: Titulná stránka

en: characters
sk: znaky

en: Your message has been sent.
sk: Vaša správa bola odoslaná.

en: Superscript
sk: Horný index

en: Diff
sk: Rozdiel

en: Changed
sk: Zmenené

en: Submissions
sk: Odoslania

en: Webform
sk: Webformulár

en: Apply
sk: Použiť

en: Bold
sk: Hrubé

en: Italic
sk: Šikmé

en: Global
sk: Globálny

en: Subscript
sk: Dolný index

en: Pager
sk: Stránkovanie

en: Offset
sk: Ofset

en: More link
sk: Odkaz "viac"

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Company name
sk: Názov firmy

en: Ordered list
sk: Usporiadaný zoznam

en: Unordered list
sk: Neusporiadaný zoznam

en: About
sk: Informácie o

en: Link class
sk: CSS trieda v odkazoch

en: Add @type
sk: Pridať @type

en: Sort direction
sk: Smer zoradenia

en: Link title
sk: Titulok adresy

en: Horizontal rule
sk: Horizontálna čiara

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec

en: - All -
sk: - Všetky -

en: The maximum length of the field in characters.
sk: Maximálna dĺžka poľa v znakoch.

en: Strong
sk: Silné

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Text format
sk: Textový formát

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)

en: Link image to
sk: Pripojiť obrázok ku

en: Image style: @style
sk: Štýl obrázka: @style

en: Linked to content
sk: Viazaný s obsahom

en: Linked to file
sk: Viazaný so súborom

en: Nothing
sk: Nič

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Boolean value
sk: Logická hodnota

en: Show URL as plain text
sk: Zobraziť URL ako obyčajný text

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
sk: Text, ktorý sa zobrazí priamo v poli až do zadania hodnoty. Tento tip je zvyčajne vzorový príklad očakávanej hodnoty alebo krátkym popisom očakávaného formátu.

en: Placeholder: @placeholder
sk: Zástupný reťazec: @placeholder

en: Configure Image Styles
sk: Konfigurovať štýly obrázkov

en: Basic HTML
sk: Základné HTML

en: Textfield size: @size
sk: Veľkosť textového poľa: @size

en: Privacy policy
sk: Ochrana osobných údajov
