Dropsolid Rocketship Core (all releases) - en to gl translation catalogue (22 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Delete
gl: Borrar

en: Content
gl: Contido

en: Edit
gl: Editar

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: True
gl: Verdadeiro

en: View
gl: Ver

en: Event
gl: Evento

en: Contact
gl: Contacto

en: Created
gl: Creado

en: Date format
gl: Formato de data

en: Authored by
gl: Creado por

en: Link text
gl: Texto do enlace

en: Time format
gl: Formato de tempo

en: Your message has been sent.
gl: A súa mensaxe foi enviada.

en: Changed
gl: Cambiado

en: Company name
gl: Nome da empresa

en: About
gl: Información

en: Add @type
gl: Engadir @type

en: Nothing
gl: Nada

en: to %type
gl: a %type
