Dropsolid Rocketship Core (all releases) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: View
ne: दृश्य

en: Contact
ne: सम्पर्क

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Date format
ne: मिति ढाँचा

en: Authored by
ne: लेखक

en: Your message has been sent.
ne: तपाईको संदेश पठाईदिएको छ
