Dropsolid Rocketship Core (all releases) - en to ro translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Delete
ro: Șterge

en: Content
ro: Conținut

en: Edit
ro: Editați

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: True
ro: Adevărat

en: View
ro: Afişează

en: Created
ro: Creat

en: Date format
ro: Format dată

en: Authored by
ro: Autor

en: Your message has been sent.
ro: Mesajul tău a fost trimis.

en: Changed
ro: Schimbat

en: Company name
ro: Nume companie

en: About
ro: Despre

en: Add @type
ro: Adaugă @type

en: Publishing status
ro: Statusul publicării

en: Module settings
ro: Setările modulului

en: Nothing
ro: Nimic

en: Boolean value
ro: Valoare booleană
