Dropsolid Rocketship Core (all releases) - en to sv translation catalogue (26 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Delete
sv: Radera

en: Content
sv: Innehåll

en: Edit
sv: Redigera

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: True
sv: Sant

en: View
sv: Visa

en: Event
sv: Händelse

en: Contact
sv: Kontakt

en: Created
sv: Skapad

en: Date format
sv: Datumformat

en: Authored by
sv: Författad av

en: Link text
sv: Länktext

en: Time format
sv: Tidsformat

en: Your message has been sent.
sv: Ditt meddelande har skickats.

en: Changed
sv: Ändrad

en: Company name
sv: Företagsnamn

en: About
sv: Om

en: Add @type
sv: Lägg till @type

en: Publishing status
sv: Status för publicering

en: Nothing
sv: Inget

en: Boolean value
sv: Booleskt värde

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.

en: Privacy policy
sv: Integritetspolicy
