Dropsolid Rocketship Core (all releases) - en to am translation catalogue (17 entries)

en: Forms
am: ቅፆች

en: Next
am: ቀጣይ

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Content
am: ይዞታ

en: Overview
am: ጠቅላላ እይታ

en: Search
am: ፈልግ

en: Weight
am: ክብደት

en: Name
am: ስም

en: URL
am: ዩአርኤል

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Custom
am: ብጁ

en: Link color
am: የአገናኝ ቀለም

en: Menu name
am: የምናሌው ስም

en: Sort direction
am: የድርድር አቅጣጫ

en: Strong
am: ጠንካራ
