Dropsolid Rocketship Core (8.x-2.0-alpha6) - en to gd translation catalogue (9 entries)

en: Language
gd: Cànan

en: File
gd: Faidhle

en: Reset
gd: Ath-shuidhich

en: Image
gd: Dealbh

en: Preview
gd: Ro-shealladh

en: All
gd: Na h-uile

en: Published
gd: Foillsichte

en: Provider
gd: Sòlaraiche

en: Sort by
gd: Seòrsaich a-rèir
