Rocketship download content block (1.0.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Download
fa: دانلود

en: Add
fa: افزودن

en: Teaser
fa: خلاصه

en: Files
fa: فایل‌ها‌

en: Add file
fa: افزودن فایل

en: Subtitle
fa: زیر عنوان
