Rocketship download content block (1.0.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Download
fr: Téléchargement

en: Add
fr: Ajouter

en: Teaser
fr: Accroche

en: Files
fr: Fichiers

en: Add file
fr: Ajouter un fichier

en: Subtitle
fr: Sous-titre
