Rocketship event (1.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: On
eo: Ŝaltita

en: Reset
eo: Restarigu

en: Image
eo: Bildo

en: Category
eo: Kategorio

en: category
eo: kategorio

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Header
eo: Kaplinio

en: Location
eo: Loko

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
