Rocketship event (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (23 entries)

en: On
et: Sees

en: Reset
et: Tühista

en: Image
et: Pilt

en: Category
et: Kategooria

en: category
et: kategooria

en: Event
et: Sündmus

en: Layout
et: Paigutus

en: Off
et: Väljas

en: Header
et: Päis

en: Location
et: Asukoht

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Price
et: Hind

en: Address
et: Aadress

en: Desc
et: Kahanev

en: Start date
et: Alguskuupäev

en: End date
et: Lõpu kuupäev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
